AMBER готель в Кракові номери апартаменти конференції відпочинок у Польщі
AMBER готель в Кракові номери апартаменти конференції відпочинок у Польщі

AMBER готель в Кракові номери апартаменти конференції відпочинок у Польщі

AMBER готель в Кракові номери апартаменти конференції відпочинок у Польщі AMBER готель в Кракові номери апартаменти конференції відпочинок у Польщі AMBER готель в Кракові номери апартаменти конференції відпочинок у Польщі

Наші привітні і професійні співробітники завжди до послуг наших гостей і постараються негайно виконати будь-яке побажання. Легка атмосфера елегантної розкоші є одною з багатьох переваг цього місця. Високий рівень послуг, що враховує індивідуальні потреби клієнта, приваблює до нас численних діячів політики, культури і мистецтва.

Про якість обслуговування та професіоналізм наших співробітників, найкраще свідчать позитивні відгуки наших гостей.

Польські і закордонні нагороди та відзнаки схиляють нас покращувати нашу пропозицію, щоб задовольнити очікування навіть найвибагливіших гостей.

Громадяни Норвегії в своїх газетах назвали наш готель кращим в Кракові ...

За чарівним фасадом будинку, який був побудований в стилі Ренесанс, ховаються затишні приміщення з сучасним дизайном інтер'єру. Ретельно підібрані елементи дизайну поєднують в собі елегантність, комфорт і традиції з новітніми модними тенденціями. Висококласні номери з кондиціонерами оснащені високошвидкісним бездротовим і дротовим доступом в Інтернет, сейфом і повністю обладнаною ванною кімнатою, а стильні і зручні ліжка гарантують Вам спокійний сон. Нашим гостям пропонуємо:

1-місні номери STANDARD
2-місні номери STANDARD
2-місні номери SUPERIOR
2-місні номери DELUX
Сімейний номер (до 4 осіб)
Номер STUDIO (максимум 6 осіб)

Запрошуємо на сніданок в нашому ресторані щодня з 7.00 -10.30 часу, а ввечері, з 18.00 до 22.00, запрошуємо відпочити в готельному барі.

Запрошуємо польські та іноземні компанії організувати саме у нас ділові зустрічі, невеликі тренінги та конференції.

Пропонуємо оренду підземного залу, місткістю 14 осіб. Великим групам пропонуємо зали в межах Старого міста. Ми завжди вислухаємо і постараємося виконати додаткові пропозиції і вимоги організаторів.

Гарантуємо професійне обслуговування і привабливі ціни. Наші професійні співробітники постараються задовольнити очікування гостей.

Після відвідин міста, запрошуємо відпочити в гарній клубній кімнаті з невеликим зібранням книг, де Ви добре проведете час, вип'єте чашку кави або інший напій, та зможете подивитися цікаві альбоми з фотографіями. Також пропонуємо розслабитися у нашій сауні.

Ексклюзивний кабінет, розташований на рівні -1, ідеально підходить для невеликої зустрічі. Запрошуємо щодня від 16.00.

Сауна та фітнес. Розслабтеся і відновіть життєві сили в нашій сауні. Також, для підтримки гарної фізичної форми, пропонуємо фітнес.

Повернутись на початок ↑